תמונת היום – 30.3.2015 – כשאת נוגעת

נוגעת בעצמה - צילום ארוטי בסטודיו אקספוז ארוטיקה היא לא רק חזות הדברים. היא הרבה יותר מזה. גם כשמדובר בצילום עירום בסטודיו, הארוטיקה מתחילה מבפנים, מהמקום בו האצבעות פוגשות את העור החשוף והפנטזיות פוגשות את התודעה, הנוכחות. כשאצבעותיה טיילו להן כך על פטמות חשופות, אפשר שהיא היתה לגמרי איתי בסטודיו ואפשר שהיתה בכלל במקום אחר, משוטטת במעמקי הפנטזיות הנחבאות והסודיות שלה.
ככל שהעמיק הלילה והצילומים נמשכו, המגע שלה בעצמה כמו רקם סיפור משל עצמו. סיפור של מי שהיא באמת מתחת למסיכות ולבגדים, אגדה על מי שהיתה רוצה להיות בעולם מקביל שבו הכל קורה בדיוק. בתיאום. במקום ובזמן.
כל הבזק של המצלמה הוא אצבע פורטת. כל תנועה של היד היא אלף מילים.

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio