תמונת היום – 2.4.2015 – צילום עירום ארוטי

צילום עירום אמנותי וארוטי. צלם: רון אוריאל, סטודיו אקספוז 054-6622678

סשן צילומי עירום וארוטיקה. לפעמים זה סשן צילומים במתנה לבן הזוג שלך. לפעמים זו מתנה לעצמך. אולי סיפרת לו שאת רוצה והוא נתן את ברכתו ואולי דוקא שמרת את הסוד הזה לעצמך כי זה המקום הפרטי והאישי שלך ואת לא בטוחה שיבין, שיפרגן.
על הסט את פורשת כנפיים וממריאה, עפה, משחררת אישה שנמצאת שם בפנים ולא יודעים בכלל עד כמה היא נועזת, משוחררת, כשרק מאפשרים לה, כשרק יש לה את הביטחון והבמה הראויה.
המצלמה מתקתקת קליקים, אחד ועוד אחד… הבגדים נשרו מזמן. העירום כלל לא מרתיע, הוא חלק ממה שאת עכשיו – נטו עצמך.

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio