תמונת היום – ארוטיקה ללא עירום

האם על מנת לייצר ארוטיקה ומתח מיני בצילום צריך בהכרח עירום? התשובה היא כמובן לא. עירום הוא כלי מרתק באמנות, ויכול להיות רלוונטי לא רק לעיסוק במיניות אלא גם להעברת רגשות שונים, מצבים, ואפילו ל"סתם" אסתטיקה ויזואלית, פשוט מכיוון שהגוף הוא יצירה כה מופלאה ומרתקת.
על כל פנים, בבואנו לדבר על צילומי ארוטיקה יש קשת רחבה של סמלים, אביזרים, ומחוות שיוצקים מיניות והתגרות לתוך התמונה. בתמונה המצורפת צילמתי את נטלי רוסו המקסימה כשהיא לבושה בלנז'רי סקסי לבן ומגפים גבוהים ולבנים, יושבת על כסא. להכנסת עוד מתח מיני ורמיזות של פטיש (שליטה ואדונות) הוספתי את סרט התחרה הכובל את ידיה של נטלי. התנוחה משדרת מתח, התגרות, אולי ציפיה (יושבת על קצה הכיסא, הגוף נוטה לעברי, פישוק של הרגלים…). השיער המהמם של נטלי משחק תפקיד חשוב ושובב בתמונה הזו, כשנטלי זורקת את הראש לאחור והשיער מגיב בהשתוללות משלו.
צפיה נעימה

אישה יושבת בידיים קשורות - ארוטיקה

אישה יושבת בידיים קשורות – ארוטיקה

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio