צילום עירום אמנותי בסטודיו אקספוז

העירום היה מאז ומתמיד נושא מרתק בעל מקום מרכזי באמנות. בעבר, לפני שהמציאו את הצילום, עירום היה טריטוריה של ציירים. אותם אמנים היו יושבים ימים ואף שבועות מול מודליסטית, בוחנים, מציירים, מתקנים, ובונים אט אט יצירת אמנות שבעתיד תיכנס לקלאסיקה. בימינו, בעידן הצילום הנגיש לכולם ממשיכה האמנות להתפתח אך במקביל אנו נחשפים גם לצילומים רבים שנוצרו בלחיצה סתמית על כפתור המצלמה, והתוצאה על פי רוב לא יותר מתמונה בינונית, ולבטח לא יצירת אמנות.

כאן נכנס לתמונה סטודיו אקספוז.

הסטודיו נולד מתוך גישה של כבוד לעירום ושאיפה להציג את הגוף העירום בצורה אסטתית ואמנותית ולא רק חושפנית. הסגנון הצילומי של אקספוז מתאפיין בתאורה מיוחדת המייצרת מעברים מסקרנים של אור וצל, עומק ומסתורין. בסטודיו מתקיימים צילומים במרחב שבין עירום אישי ואינטימי, לבין הפנטזיה והגשמתה. המגוון של הצורות והאנרגיות בהן בא העירום לידי ביטוי מרתק ומפתיע: הבריאה של חיים חדשים כפי שבאה לידי ביטוי בצילומי הריון, הקימורים המפוסלים של הגוף הנשי או הגברי, המיניות והארוטיקה המצויים בכולנו, החיבור והאינטראקציה של בני זוג, וגם החיבוק והקבלה העצמית של הגוף כשאתם לבד.

סשן צילומי עירום הוא מתנה נפלאה לאהוביכם, לעצמכם, לזוגות, לאישה הריונית, לחברה שסיימה דיאטה מוצלחת, ובכלל, לאלה האוהבים את גופם או הרוצים ללמוד לאהוב אותו. אופי הסשן מותאם אישית למצולמ/ים, החל מיחידים ויחידות, המשך בזוגות, ואפילו מסיבת רווקות שובבה וסקסית… רוצים לנסות? פשוט, לחצו כאן לשליחת מייל או טלפנו 054-6622678.

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio