צבעים של הגוף, פסים של הנשמה

מכוון עלייך שיטפון של צבעים וצורות. ואת פשוט כמו שאת. קלה להרגיש נוח, נוחה להתרגש. כשאני לוקח את הזמן להתעסק בציוד אני מתבונן בך מסתקרנת מתוך אפילת החושים. לסקרנות יש נשימה מיוחדת שכזו, נשימה דרוכה, מצפה. את נאמנה לתנוחה בה אירגנתי אותך ואני תוהה ביני לבין עצמי כמה זמן את יכולה לשכב כך. שעות, אני מהמר. את לא ממהרת. 
אני מתבונן בענין ביצירה המתהווה, לרגע שוכח את עצמי מלצלם. הסטודיו מרגיש לי כמו מקדש קדום ואת מושא הטקס, משאת הלב. התמונה נושמת. זה לא סטילס, זה צריך להיות וידאו ארט, או מוטב – מיצג חי. בדמיוני אני מעביר בסך חברים שהיו מעריכים זאת, וגם זרים שאינני מכיר. תנועה קלה מכיוונך. נדמה לי שאת משחקת לעצמך בשיער. אני מרים את המצלמה ועושה מה שאני הכי רגיל לעשות: לוכד תמונה. לוכד מילים.

צילום אבסטרקט עירום בהקרנה

צילום אבסטרקט עירום בהקרנה

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio