פנטזיות בראי הצילום – Expose Your Fantasy

"… בחדר הצילום כל אלה משתחררים למשך הסשן, ונדמה לי שהמשחק הזה – המשחק, שמוציא את ה"שד" הפנימי שבתוכנו – מאזן אותנו. אולי, משום שחשפנו אותו ואת הפנים שאיננו יכולים, מעיזים או רוצים להוציא בכל מקום… אולי משום שכולנו כל כך עטופים בשכבות הגנה, שכבר אינן מאפשרות לנו להיות מי שאנחנו – או מי שרצינו להיות…"

את הטקסט המשמעותי שלמעלה כתב לי גבר שהצטלם אצלי בסטודיו אקספוז (הפוסט המלא כאן). המילים שכתב מזקקות בצורה יפה את המשמעות הגלומה בתוך סשן הצילומים, כשהוא נוגע בעולם הפנטזיה.

Open your mind

הצילומים בסטודיו אקספוז לובשים ופושטים פנים רבות. הגם שכצלם יש לי עניין באסטתיקה ובפן הגרפי של הגוף המצולם, אני מוצא שלא פחות מכך יש לי עניין בראש, ליתר דיוק ב"מיינד" של מי שמולי. כשאנשים פותחים את סגור ליבם ומחצינים במילה או במראה את הפנטזיות שלהם היצירה הצילומית מקבלת הרבה משמעות, מעבר לפן הויזואלי נטו. חלק מהדברים ידועים מראש, חלקם ניזונים על הסט וממנו.

ארוטיקה - צילום עירום ומיניות בסטודיו אקספוז

ארוטיקה – צילום עירום ומיניות בסטודיו אקספוז

"סשן הצילומים התחיל עוד הרבה לפני הסטודיו. אני תמיד דואגת לארגן את הדברים שקורים לי בחיים ולא נוטה להשאיר הרבה ליד המקרה. וכך הסתובבתי בין חברות ואספתי פריטי לבוש ואקססוריז לצילומים איתם הגעתי לרון. נעלי לק אדומות, בייבי דול, סט תחרה סקסי… ככל שהתקדם הסשן וצברתי ביטחון התחלתי גם להרגיש תחושה מיוחדת, מעצימה: משהו השתחרר בי, מישהי דפקה על הדלת, מבפנים. והרגשתי נכון לשחרר אותה לחופשי. אחרי ההפסקה הבאה בצילומים מצאתי את עצמי זונחת את הפריטים שהבאתי וטרם לבשתי ופונה לארגז ההפתעות של רון. הבחורה המעודנת והקלאסית הלכה לנוח קצת ואת מקומה על סט הצילומים תפסה מישהי אחרת שהכרתי רק בפנטזיות הכמוסות ביותר שלי. תערובת משונה שהרגישה משום מה מאוד נכונה של חשפנית במועדון, מלכת סאדו ושפחה נרצעת. הצילומים הפכו למגרש משחקים של עולם הדמיון שלי ושל רון. היה כיף גדול לשכוח לשעה את כל מה שאני ביומיום ולהיות מי שאני מעזה רק כשאני מפנטזת."

מגרש המשחקים של הפנטזיות. למבוגרים בלבד

פנטזיות הן סוג של מגרש משחקים בו אנו משחררים לחופשי רבדים באישיות שלנו שלא נהוג או אפילו לא בטוח להחצין ביום יום. בעולם הפנטזיה חבויות שלל דמויות וסיטואציות נועזות וקיצוניות הרבה יותר מהלייפסטייל המוצהר והיצוגי שאנו מקיימים רוב הזמן. אפשר שזה טוב, כי בעולם שבו אין גבול בין הפנטזיה למציאות עשוי לשרור תוהו ובוהו ונתקשה לתפקד בו לאורך זמן. יחד עם זאת עולם ללא פנטזיה הוא עולם משעמם ואפרורי במיוחד (לא שאפור זה דבר רע, יש לפחות חמישים גוונים ממנו). ההזדמנויות המיוחדות בהן הפנטזיה חוברת לעולמנו הגשמי מזמינות לתוך חיינו חויות עוצמתיות.

"כמו שאת כשאת פורשת כנפיים,
אני צייר ואת זמרת בארים אדומה" (נמרוד לב)

שתי נשים

שתי נשים

החיבור בין עולם הפנטזיות וסטודיו אקספוז נולד והתפתח מתוך ההפריה ההדדית בין המצולמים שלי לביני לאורך תקופה ארוכה ואינספור סשנים. תוצאה של אמון, ביטחון, הקשבה ופתיחות. ישנו חיבור טוב בין המיניות והויז'ואל, זה לבטח עוזר להצלחת הסשן, אבל מעבר לרובד האסטתי יש משהו אחר שכנראה נדבק ומתחבר טוב באקספוז. היכולת לפרק ולחבר את האור והצל, לא רק על העור החשוף אלא גם על האישיות הגלומה בו, כמו גם היכולת של מי שנכנס בדלת הכבדה של הסטודיו לקלף, לא רק את שכבות הלבוש אלא גם את ההגנות הרבות ששומרות את הפנטזיה חבויה ונסתרת. הצורך בהגנות בא לידי ביטוי בדיסקרטיות ללא פשרות ובשמירה על הפרטיות של המצולמים. הידיעה שמה שקורה בסטודיו – נשאר בסטודיו היא אבן יסוד בקשר המיוחד של אקספוז ולקוחותיו. אולי זה לא מקרי שהסטודיו ממוקם במרתף 🙂

גבר אישה ופלוגר - משחקי שליטה

גבר אישה ופלוגר – משחקי שליטה

מה הפנטזיה שלכם?

איזו פנטזיה הייתם מביאים לאקספוז? איך הייתם מצטלמים? לבד או עם בן או בת הזוג? ואולי עם דמות מסתורית אחרת? ואולי הייתם מצרפים צופה? וזהו רק קצה קצהו של עולם מרתק שניתנה לי הזכות לקחת בו חלק. אני מזמין אתכם לשתף אותי ולהגיב, לשאול ולהתייעץ. כתבו לי מייל, השאירו תגובה, או דברו איתי. מבטיח פרטיות, פתיחות, ומרחב יצירה מרתק 🙂

אישה ומניפה - צילום עירום ארוטי

אישה ומניפה – צילום עירום ארוטי

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio