פוסט מוסיקלי אקספוזיטיבי

אחד המרכיבים החשובים של סשן צילומים בכלל וצילומי עירום בפרט הוא האוירה בסטודיו. זה דבר שמורכב מאלמנטים רבים שמשתלבים יחד. אחד החשובים שבמרכיבים הללו הוא המוסיקה. המוסיקה בסטודיו אקספוז נבחרה כך שתשרה אוירה של רוגע, אינטימיות ומסתורין, ויחד עם זאת אני משתדל לשלב קטעים עם קצב, לעתים מתון ולעתים ממש רקיד. לא תמצאו אצלי בסטודיו את ג'ו קוקר שר את השיר הטחון עד דק you can leave your hat on, אבל תוכלו לקבל נגיעות של קצב לטיני, יצירות קלאסיות והרבה הרבה צ'יל אאוט ודומיו.

אז הנה כאן רשימה של כמה קטעים מומלצים לצילום עירום. יש לכם המלצות לקטעים רלוונטיים שמכניסים אתכם לאוירה המתאימה? אתם מוזמנים להוסיף בתגובות!

Read More

נתחיל את הרשימה עם תומס ניומן בקטע any other name. קטע שקט, רוחני, דרמטי. מתערבל נהדר בחלל הסטודיו בלי להציק אבל עם נוכחות מאוד מורגשת.

הנה עוד קטע אינסטרומנטלי שיושב טוב על הנושא, אבל הפעם קטע יותר קצבי, משדר יותר אקשן ועושה חשק לזוז…

מקצבים לטיניים עובדים נהדר עם עירום, חושניות והאוירה של סטודיו אקספוז. who needs forever של אסטרוד גילברטו בגירסת רמיקס. זו ההזדמנות לציין שמרבית הקטעים המתנגנים בסטודיו הם גירסאות שונות ומשונות שלא תמיד מזכירות את היצירה המקורית. עד לפני כמה שנים תכליתו של כל רמיקס מצוי היתה בהכרח – רחבת הריקודים במועדון. כיום לשמחתי ישנם "בישולים" פנטסטיים שמצליחים להכניס אוירה חדשה לגמרי ליצירות משעממות.

מוסיקה קלאסית מתחברת מצויין לסטודיו ולצילומי עירום. העולם של המוסיקה הקלאסית כל כך רחב שאני הולך בו לאיבוד ולכן אם מישהו מהמומחים בתחום קורא את הפוסט הזה אשמח להפניות ליצירות רבות נוספות. בכל פעם שאני נתקל ביצירה קלאסית ב"מוד" המתאים אני מגלה שפשוט אין דבר יפה יותר. לא הצ'יל אאוט המניע, לא הג'ז האפלולי, כלום. קלאסי במיטבו מסוגל לקחת את הבנאדם לכל "סטייט אוף מיינד" וכן, לצילומי עירום צריך סטייט אוף מיינד…
הנה קטע קלאסי מאוד יפה ומיוחד שאני אוהב: Adagio for strings של סמואל ברבר. כשהוא בא בשלבים מתקדמים של הסשן זו כמעט מדיטציה. הגוף והמוסיקה מדברים יחד ואני מתעד…

אסיים את הפוסט בקטע לטיני נוסף, קצבי, בולט אבל לא "חופר" מדי. papaver orientale של ג'רדין בוטניקו (הגינה הבוטנית? אולי זו מוסיקה לצמחים שיגדלו מהר יותר…)

זהו, עכשיו תורכם, תנו בהמלצות!
זו ההזדמנות גם להפנות אתכם לדף של סטודיו אקספוז בפייסבוק. כנסו לקישור, תנו ב Like ותהיו חברים Smile

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio