על הברכיים – צילום עירום אמנותי וארוטי

תענוג לעבוד עם הגוף הנשי בסטודיו. לא הייתי עד לרגע הבריאה אבל מי שעומד מאחוריה לבטח מבין משהו באומנות. חגיגה של קימורים, מרקמים ותנועה. תנוחות רבות מתאימות לצילום עירום של נשים, אך בפוסט הזה אני רוצה להביא כמה תמונות על… הברכיים.
כמו במרבית הצילומים שלי, התנוחה אינה מספיקה ליצירת צילום מעניין. משחקי אור וצל מסייעים לי להבליט ולהסתיר אזורים שונים בגוף וכך ליצור עוד עניין, להעמיק דרמה ולבנות מתח.
הנה מקבץ של מספר תמונות "על הברכיים" בצילום עירום שנע בין עירום אמנותי עדין, לארוטי ומיני.

על הברכיים - אישה בצילום עירום אמנותי

על הברכיים – אישה בצילום עירום אמנותי

על הברכיים - צילום עירום של אישה נמתחת לאחור

על הברכיים – צילום עירום של אישה נמתחת לאחור

על הברכיים - אישה בצילום עירום אמנותי

על הברכיים – אישה בצילום עירום אמנותי

על הברכיים - צילום עירום קטוע של אישה

על הברכיים – צילום עירום קטוע של אישה

 

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio