סשן צילומי עירום – א.

ערב אחד, איפשהו בסביבות השעה שמונה, הגיעה א. זו היתה פגישה לתכנון עבודה משותפת, אבל החלטנו שלא נסתפק בתאוריה בלבד וננצל את המפגש גם לכמה test shots של צילומי עירום בסטודיו.

את א אני אכיר לכם קצת יותר בפוסט אחר, אך בינתיים אספר לכם שבמפגש איתה הרווחתי יותר ממישהי לעבוד איתה, אלא גם חברה מגניבה.

בילינו את החלק הראשון של המפגש בשיחה וכוס תה (חליטת יסמין סיני שתהפוך לימים למשקה הרשמי של מפגשינו) ואז התפצלנו. א נכנסה לחדר ההלבשה (מה עושים בחדר הלבשה בסטודיו אקספוז? מתפשטים…) ואני נכנסתי לחדר הצילומים והכנתי setup תאורה אופייני לתחילת סשן צילומי עירום (גם לזה נגיע). כמה דקות אחר כך נכנסה א לסטודיו כשהיא עוטה רשת צמודה, איתה התחלנו את הסשן.

מכיוון שזה היה סשן ראשוני לא התמקדנו בסצינה או העמדה מסויימת, הדבר הנכון היה לקחת כמה תמונות שונות, בעמידה, בישיבה, בשכיבה וכו’, ומכאן להמשיך הלאה לפי מה שרוצים להתמקד בו. אבל גם כך, בלי רקע או תפאורה, ובמיני-סשן קצרצר יצאו תמונות מעניינות ומגוונות. הנה הצצה…

 

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio