סשן צילום עירום לילי

הם תיכננו זמן רב להצטלם אבל אף פעם לא מצאו את הזמן. הוא עובד עד שמונה-תשע בערב כל יום, היא לומדת ובשאר הזמן עובדת. קרייריסטים בתחילת דרכם, עובדים קשה, מבלים מעט, אבל עם תשוקה אדירה לחיים. כשהתקשרו ודיברנו שלושתנו יחד בטלפון הם הסבירו לי על הלו"ז הבעייתי ושאלו אם אפשר אולי לקבוע לשעה מאוחרת יחסית. עניתי שלמה לא… בתיאום מראש כמעט הכל אפשרי…  קבענו להפגש ביום חמישי באחת עשרה בלילה… לא פחות.

המפגש

הם הגיעו בדיוק בשעה שקבענו. אני דאגתי לנוח קצת לפני הסשן וכשפתחתי את דלת הסטודיו גיליתי שגם הם נראים רעננים ונינוחים ולא כמו מי שעבר עליהם יום ארוך ועמוס. כנראה הספיקו בכל זאת לפנות שעתיים שלוש להתרעננות ומנוחה.  נקרא להם דין ודנה, כי כל הפרטים חסויים…
ישבנו על כוס קפה, מה כבר יש למהר באחת עשרה בלילה… דין סיפר שמזמן רצה לבוא איתה לסטודיו אחרי שראה תמונות שצילמתי אצל זוג חברים משותפים. דנה סיפרה שהיא נכנסה לקטע הזה בזכות דין ולא נראה לה שלבד היא היתה חושבת להצטלם בעירום, אבל בגדול "אני בנאדם שאוהב לחיות את החיים ולנסות דברים אז למה לא. אני לא חושבת שיש לי גוף כל כך יפה אבל ראיתי צילומים יפים באתר שלך והחלטתי לזרום עם דין. רק שלקח לנו כל כך הרבה זמן להוציא את זה לפועל שכבר חשבתי שהוא שכח את זה…"

ההכנות

הסתבר שגם אם צילום לא היה בתפריט שלהם עד היום, חדר המיטות וארון הבגדים דוקא מצויידים כהלכה אצל הזוג החביב. אם אורח החיים שלהם לא הותיר מספיק זמן להרבה בילויים, הם פיצו על כך בחיים סוערים בתוך הבית. מהתיק נשלפו תלבושות סקסיות, אביזרים קצת קינקיים כמו שוטים ואזיקים, ועוד כמה הפתעות. החלטנו להתחיל בסט שחור. היא בשמלת תחרה קלילה וסקסית, הוא בתחתון בוקסר.

הצילומים

"אתה תצטרך לביים אותנו כי אין לי מושג איך לעמוד מול המצלמה" אמרה דנה כשעברנו לחדר הצילומים. הרגעתי אותה והסברתי שקודם כל אני עושה כמה צילומים לכיוון התאורה ובינתיים פשוט שיעמדו יחד שניהם. בלי לחץ ובלי לנסות לעשות פוזה… פשוט תהיו יחד. כשהניחו זה על זו את הידיים הרגשתי שהם מדברים באותה "שפת גוף" ושלא יהיה להם קשה להיפתח למצלמה. ניכר שהם יודעים לגעת זה בזו ולהיפך. שניים שלושה קליקים לכיול הציוד והכל מוכן… העמדתי אותם בתנוחת עמידה כשדנה בפרופיל ודין פונה למצלמה. ביקשתי מדנה להניח יד על הכתף של דין ו"להמרח" עליו. מכאן התחילה סדרה של צילומים כשדנה מבינה את תפקידה בסצינה ומלטפת ומתגרה בדין.  לקחתי כמה תמונות בצבע וכמה בשחור לבן. ההבעות מחוייכות, דין נראה עדיין קצת נבוך, דנה נראית קצת נרגשת…
אחרי כעשר דקות במגוון תצורות וצילומים עשינו הפסקונת, ראינו על המסך את התמונות שצולמו עד כה ולשמחתי הם מאוד אהבו. התחלה טובה.

ממשיכים לצלם… ומגלים דברים חדשים

את סט הבגדים הבא הם בחרו בעצמם, העדפתי לא להתערב ולתת להם להוציא את האנרגיות הנכונות עבורם בשלב הזה. כשחזרו לחדר הצילומים דנה לבשה סט של גרביונים ותחתוני תחרה, וחזיה תואמת. היא נעלה נעלי לק שחורות על עקבים גבוהים. דין היה עם מכנס עור והצטייד ב"כובע מאפיונרים"  שנמצא בסטודיו ולא לבש חולצה.
ביד שלו היו אזיקים, ביד שלה היה שוט. הבנתי את הלך הרוח והוספתי לנו כורסא וינטג' ישנה ומפוארת, עם פיתוחי עץ מסביב. הכורסא הזו מכניסה לצילומים אוירה מלכותית אך גם תחושה מסויימת של דאנג'ן שמתחברת היטב לרקע האפלולי של הסטודיו. המיקס הזה הולך טוב מאוד עם ארוטיקה וידעתי שזה הכיוון שלהם. זה היה באויר…
דין הצטייר בשלב הזה כדומיננטי ביניהם. אופי הצילומים היה כעת תיאטרלי מעט, עם סוג של משחק כוחות… דין שיחק את הקשוח, דנה… היא לא ממש שיחקה, היא פשוט התמסרה ונהנתה. היו לה ההבעות האלה של עיניים עצומות וראש זרוק אחורה… זה מצטלם טוב מאוד בדרך כלל. שוב עבדנו עם זה כרבע שעה ותוך כדי הצילומים התחלתי להרגיש משהו חדש באנרגיות שיוצאות מדנה. החלטתי לנסות לעבוד עם זה. ביקשתי מהם לשנות פוזיציות. דין התיישב בכורסא, וביקשתי מהם לחכות שניה. מחדר ההלבשה הבאתי סרט בד שחור, הצעתי לדנה לקשור לדין את העיניים (בהסכמתו כמובן) והגשתי לדנה את השוט שלהם שהיה עד כה מונח בצד. השינוי היה מיידי. משהו חדש התפרץ מדנה כאילו חיכה להזדמנות… דנה נכנסה לתפקיד הדומיננטית והתגלתה כחובבת פטיש. ביקשתי ממנה להסתובב קצת סביב דין ולעשות מה שבא לה. כשהיא תתפוס תנוחה מעניינת אני אצלם. העצירה הבאה של דנה היתה כשהיא עומדת מול דין, בגבה אליי, והעקב שלה נעוץ  היכן שמסתיימים המכנסים של דין.  אחר כך היא עברה לעמוד מאחוריו והצליפה באותו מקום עם השוט… הצלפות סבירות כמובן, הבנתי שהיא יודעת מה היא עושה, ובטוח להמשיך.  לאט לאט הושלו הבגדים. דנה הפשיטה את דין, ולעצמה שיחררה את הביריות והסירה את החזיה בעוד דין יושב בעיניים קשורות. אז התיישבה עליו והסירה את הסרט שקשר את עיניו. מפה הבמה כבר היתה שלהם ואני הסתפקתי בלצלם נטו בלי להתערב…  בשלב מסויים הזזנו הצידה את הכורסא והכנסנו לסצינה את "המיטה העגולה" של סטודיו אקספוז שהיוותה מצע מצויין להתרחשויות הבאות. לא על הכל אני מספר כאן כמובן. ולצערי גם את התמונות אני מנוע מלהראות.
כששתינו את הקפה בהפסקה, אחרי שעברנו שוב על התמונות, דין אמר לדנה שהיא הצליחה להפתיע אותו. "האמנתי שבסופו של דבר תזרמי עם זה ותהני, אבל לא היה לי מושג שזה יהיה כל כך מוצלח". דנה כיבדה אותו בנשיקה ולא שכחה להודות לו שוב על הרעיון. בסוף הסשן כשיצאו ממני עם דיסק התמונות היתה כבר שעה מאוחרת מאוד, שלא לומר מוקדמת. תמיד ידעתי שללילה יש קסם משלו… ועוד סשן קסום הגיע לסיומו.

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio