logo-mini

סרט ארוטי פרטי

חדר אחד מסודר כסלון ובו ספות, במרכזו של החדר השני ניצבת מיטה עגולה המכוסה בבד סאטן, ובפינה אחרת שרשראות, נדנדה מיוחדת ושלל אביזרים. מסביב בחדרי הסטודיו השונים פזורות עוד פינות מעניינות עם כל מיני עזרים. ברוכים הבאים לסט הצילומים של סרט הפורנו הפרטי שלכם. תמיד רציתם לצלם סרט ארוטי פרטי ולא העזתם? ואולי העזתם אבל יצא – איך לומר – לא משהו, עם התפאורה והתאורה הביתית וזוויות הצילום המוגבלות ותפעול המצלמה תוך כדי הניסיון להתרכז בסקס (וגם ליהנות ממנו ולא רק לעשות כאילו…). ובכן בואו נחלק תפקידים: אתם השחקנים, אני זה שדואג ליתר הדברים. התאורה, הצילום האיכותי, האירוח והמקום המפנק. אני דואג לעוד דבר אחד חשוב מאוד, הכי חשוב – לדיסקרטיות שלכם. כשאתם מגיעים אליי לסטודיו אקספוז אתם מגיעים למקום מקצועי, אמין, לצלם בעל ניסיון של שנים רבות בתחום העירום והארוטיקה, צלם שמתורגל במצבים הללו ויודע לתפקד בתוך הסיטואציה באופן טבעי, מקצועי ונעים.

סרט פורנו ארוטי פרטי – איך זה מתנהל

ישנן שתי גישות לנושא:

  1. סרט עם תסריט, עם מלל, עם בימוי ועם תחושה של משחק ממשי המדמה סרטי פורנו (אבל יכול להיות הרבה יותר אמין ומשכנע, תלוי ברמת המשחק שתפגינו)
  2. סרט טבעי, עם מינימום בימוי, המתמקד באינטראקציה הגופנית נטו (גם מבטים יכולים להיות חלק מהאינטראקציה המאוד סקסית בסרט כזה)

בשלב ראשון נערוך שיחה של תיאום ציפיות ובה תבחרו את אחת האפשרויות הנ"ל. אם בחרתם באופציה הראשונה, נדבר בהרחבה על התסריט הרצוי ונגבש אותו בקווים כלליים שיהפכו בהמשך לתסריט ממשי. נחשוב גם על התלבושות המתאימות לסוג הסרט. נדבר גם על הסגנון הצילומי. יש כל מיני אפשרויות: צילום בסוגי תאורה שונים המאפשרים רמות חשיפה שונות, צילומים מקרוב (קלוזאפים) ומרחוק (כל הגוף), צבע או שחור לבן… יש גם צילומים מיוחדים שמתבצעים עם אפקט כלשהו (כמו למשל הילוך אטי – סלואו מושן). אישית אני ממליץ לשלב בסרט כמה גישות צילומיות שכשישולבו יחד בעריכה יתחברו לסרט סקסי, אמנותי שמרגיש כמו מוצר מקצועי ולא כמו סרט חובבים ביתי.

בשלב השני תגיעו אליי לסטודיו במועד שקבענו (השעות גמישות, אפשר אפילו לתוך הלילה). האווירה בסטודיו מחושמלת (ולא בגלל התאורות). זה הזמן ללגום כוסית ולהשתחרר. מסביב פזורים נרות, והדרך להיכנס לראש סקסי ונועז קצרה וטבעית. כשתהיו מוכנים (ומתודרכים) נתחיל בצילומים בהתאם לתסריט שגובש. זוהי לא סיטואציה מלחיצה או לחוצה. יש שפע של זמן, אפשר גם לעשות הפסקות ולהתאוורר (ויש גם מקלחת חמה ומפנקת לרשותכם) וכמובן  אפשר להציץ מדי פעם בסצנות המצולמות, אם אתם סקרנים. כאמור, תפקידכם לא רק להיות שחקנים אלא גם ליהנות מהסיטואציה ולעוף על הפנטזיה ולכייף. וכך, כשנגיע לסוף הטוב (תרתי משמע) יסתיים לו סשן הצילומים של סרט הפורנו הארוטי שלכם.

בשלב השלישי – עריכה. זהו השלב שבו אני אוסף את כלל הקטעים שצילמתי (בדרך כלל יש די הרבה) ועורך אותם לסרט באורך ובסגנון הרצוי. כשהסרט מוכן (כמה ימים לאחר הסשן) אתם מקבלים אותו ממני כקובץ באיכות HD הניתן לנגינה במחשב או בטלוויזיה. כל שנותר לכם לעשות הוא לפנות את הערב, לפתוח בקבוק יין וללחוץ PLAY. אני לא בטוח שתגיעו לסוף הסרט בפעם הראשונה… אבל אני די בטוח שתחזרו אליו גם בפעמים הבאות.

בואו נדבר על פרטיות

כשאתם באים לסטודיו מקצועי במטרה להפיק עבורכם סרט ארוטי אתם רוצים בראש וראשונה ביטחון באמינות ובדיסקרטיות של המקום ובעליו. אתם לבטח לא רוצים שהסרט שלכם יהפוך לקלטת הלוהטת הבאה או יתגלגל לאתר פורנו מסחרי. אני לוקח את עניין הפרטיות ברצינות הראויה. כדאי שתדעו ש:

  1. סטודיו אקספוז מתמחה ומוקדש אך ורק לצילום עירום וארוטיקה לנשים, גברים וזוגות מזה שנים רבות.
  2. במהלך השנים הללו הקפדתי ושכללתי את ההתנהלות באופן שיגן על המצולמים ועל התמונות והסרטים שצילמתי.
  3. כל תהליך הצילום והעריכה מתבצע בציוד שאינו מחובר לרשת בשום אופן ובאמצעות הצפנה של הדיסקים והמחשבים המעורבים בתהליך.
  4. כל סשן צילומים מגובה בהסכם חתום ביניכם לביני המתייחס גם לעניין הפרטיות ואי פרסום החומרים.

בואו נדבר על פורנו

אמנם אם גיליתם עניין בדף הזה סביר שכבר עשיתם לעצמכם סדר בראש, והראש פתוח ובריא. ובכל זאת חשוב לי להוסיף כמה מילים: לפורנו יצא שם רע. חלק מהשם הרע הזה מוצדק, כיוון שהפורנו הנפוץ הוא תוצר של תעשייה מסחרית לחלוטין שמבוססת על אינטרסים ולא על הדבר הבסיסי והיפה שעומד ביסודו של הסקס: עונג. והנה, אף על פי שתעשיית הפורנו כוללת בתוכה ניצול והעמדת פנים, אנשים רבים, נורמלים ומהוגנים כמוכם וכמוני צופים בפורנו ולא תתקשו למצוא מטפלים זוגיים שאפילו ימליצו לכם להיכנס עם סרט פורנו למיטה כדי לתבל את הזוגיות. למה? כי זה מדליק. כל אחד והז'אנר שמדליק אותו או אותה, אבל צפייה בסקס היא דבר מעורר ומגרה. וכאן אנחנו מגיעים לדבר המדליק באמת: היכולת לקחת את הפורנו ולהפשיט אותו מהמסחריות ומהעמדת הפנים. בסרט שלכם אתם לא מעמידים פנים, אתם לא שחקנים שמקבלים שכר ועושים מה שאומרים להם (כולל מה שאינם רוצים לעשות), ואתם גם מוזמנים להיאנח באמת ולא לעשות כאילו. הפורנו הפרטי הוא בעצם הדבר האמיתי, הלכידה של הפנטזיות שלכם, מגרש המשחקים המצולם. ואז, רק אז מתחיל המשחק האמיתי…

מי הלקוחות שלי

במשך כל שנות פעילות הסטודיו הלקוחות שלי הנם אנשים פרטיים לחלוטין, זוגות שמגיעים להצטלם בשביל עצמם, לכיף שלהם. אינני עוסק בהפקות מסחריות לאולפנים ול"תעשייה". זה לא מעניין אותי. אני אוהב לעבוד עם הדבר האמיתי ושומר בקפידה על הרמה האנושית ועל האינטגריטי של סטודיו אקספוז. כל העבודות מוזמנות על ידי הלקוחות הפרטיים הללו ונמסרות לידיהם בלבד. כל ההתנהלות סביב הצילומים אישית, מקצועית, נעימה ודיסקרטית. כשאתם מגיעים אליי לסטודיו אקספוז אתם יכולים להיות רגועים לחלוטין שהגעתם למקום הנכון להיות בו הכי נועזים, ובאותה נשימה הכי בטוחים ומוגנים.

הערה: לי כנותן השרות חשוב מאוד לוודא שהצילומים מתבצעים בהסכמה ומרצון של כל המעורבים. אין לי עניין להיכנס להפקות בהן רק צד אחד מעוניין והצד השני נגרר בכח או מנוצל כנגד רצונו. אני יודע לזהות מצבים כאלה ולא אשתף פעולה עם סיטואציה כזו. אם אינכם באים ממקום נקי, הדדי ומכיף (של כל המעורבים) תחסכו את שיחת הטלפון וחפשו לכם סטודיו אחר.

רוצים עוד פרטים ומחירים?

להלן מחירון הצילומים לסרט ארוטי פרטי:

סשן צילומים (עד 3 שעות ברוטו): 850 ש"ח
עריכה (סרט ערוך של עד 15 דק'): 650 ש"ח
עריכה מורחבת (תוספת לכל 15 דקות ערוכות נוספות): 400 ש"ח

העריכה כוללת (אם תרצו) כותרות פתיחה וסיום, וקטעי מוזיקה במקומות הנכונים. המחירים כוללים מע"מ.
המחיר אינו כולל התקני אחסון אם נדרשים כאלה (זיכרון פלאש וכו'). אתם מוזמנים להביא דיסק חיצוני נשלף או כרטיס זיכרון בנפח המתאים אליו אעתיק לכם את הסרט הערוך (אפשר גם לרכוש אצלי בסטודיו).

מוזמנים ליצור קשר בטלפון / ווטסאפ: 054-6622678 (רון)

ארוטיקה - צילום עירום ומיניות בסטודיו אקספוז