סטריפטיז – כשלובשים את הפנטזיות

היה שם הכיסא הלבן, היתה שם רצפת המשבצות והיה גם העמוד. בוהק באור הצדדי שהוקרן לעברו, חותך את האפלה בקונטור לבן-כסוף מתכתי.
היא התארגנה בחדר ההלבשה ובעלה ואני המתנו בחדר הצילומים, כשאני עושה הכנות אחרונות. לא סשן ראשון שלהם. מסעם האישי-זוגי כבר בעיצומו ויש לי הזכות לארח אותו בעולם התת קרקעי המיוחד של סטודיו אקספוז.
"… היא חשבה להתחיל את הסשן בריקוד סטריפטיז הפעם…" כך עדכן אותי בשיחה המקדימה, ותיאמנו את השיר שאכין לצורך כך (רוצים לנחש?). הכנתי את הפלייליסט מבעוד מועד וכעת, כשהיא הגיחה מבין הצללים לבושה סקסי, מחוייכת ומוכנה נותר לי רק ללחוץ על הplay ולצוד אותה עם המצלמה.
פתיח, ווליום, סאב וופר מרטיט… קצב חזק…תנועות ריקוד… משתחררת, לומדת את המרחב, תובעת בעלות על החדר ושובה בתנועותיה את שני הנוכחים – בעלה שיושב צמוד לקיר על כיסא בר ואני, שמצלם מהפינה ומדי פעם מתקרב אך מעט. יהיה עוד זמן בהמשך הסשן לאזן את האנרגיות, אך כרגע הבמה כולה שלה והנה אנחנו כבר באמצע השיר והיא מתקלפת כשהסנייר הולם באוזניים והפלאשים פוצעים את האפלה.
עוד פריט יורד, ועוד אחד, ואני מחייך. כי זה היה רעיון מעולה להתחיל את הסשן במופע כזה, אבל אני כבר יודע מה אני הולך לעשות כשיסתיים השיר. והנה הוא מסתיים.
לוקח את ההובלה. כעת, בואי נחזור אחורה… למקום הזה של ההתערטלות, ההתגרות… אלא שהפעם… הכל איטי. יותר. הרבה יותר. כמו לחצו על כפתור הסלואו מושן בשלט הנסתר.
וזה עובד. פתאום התנועות איטיות ועמוקות יותר, והנשימה יותר קצרה ושטחית. טריגר של המיינד נלחץ, הרווחים בין הפלאשים מתארכים כשמתחיל החקר המרתק של זויות צילום שונות והסטודיו הופך לשדה משחקים של תלבושות לנז'רי סקסיות שנלבשות ונפשטות בקלילות משולהבת.
דינמיקה מעניינת בחדר. רעיונות הדדיים נזרקים, העמדה כזו, או אחרת, דעה שלו או שלי או שלה על הלבוש. כשהיא חוזרת שוב מחדר ההלבשה עם עוד סט, אני נזכר בעוד משהו שאמר לי בשיחה המקדימה על רצונו לצלם אותה גם בעצמו, ומוצא את העיתוי הנכון לצייד גם אותו במצלמה. היא שוכבת כעת, האור מהצד, משרטט את הגוף, מתגרה בו, ידה מרפרפת על עור סמרמר, כשקצב הפלאשים מתגבר ומאכלס קליקים כפולים ומשולשים. זהו הדופק המיוחד של הסשן, כזה שנמדד בפולסים של אור שהריגוש הנלווה להם דומה אולי מעט לאקסטזה של אורות הפליקר המרצדים בשעת לילה קטנה במיוחד במועדון ריקודים משובח.
זמן נמוג. נמס.
מגיע השלב שבו כולנו מבינים שאין ברירה אלא לסיים את חלון הזמן הקסום שפתחנו באותו רגע בו סגרנו את דלת הסטודיו הכבדה בתחילת הסשן.
נפרדים. נשארה לי מהם עוגה נפלאה במקרר, ושוקולד מנטה איכותי באריזות אישיות. ואני יודע שיישארו לי מהם גם הפעם מילים מיוחדות שנכתבות מבפנים, מהלב, כי הדיאלוג איתם הוא המשכי, מפרה.
למחרת מגיע המייל. אני קורא ונרגש:

"היי רון
נעטפתי בשקט לאורה של המצלמה.
המוזיקה שהתנגנה שאבה אותי אל מקומות נסתרים…

…כשאני נוברת בפנטזיות שלי, צילום בעירום לא הייתה אחת מהן, אבל עם ההתנסות בא התיאבון, והוא גדל מפעם לפעם…
החדר המסתורי, והקסם המיוחד שלך, גורמים לחוויה להיות עוצמתית ומדהימה, ומשאירה מאחוריה שובל ארוך של מחשבות , תהיות ורעיונות חדשים.
תודה על חוויה אינטימית וקסומה.
להתראות בפעם הבאה.
א."

מהו שיר הסטריפטיז שהייתם בוחרים לריקוד שלכם? ספרו לי…

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio