נטלי

כבר סיפרתי שדרך היצירה בסטודיו אקספוז זכיתי להכיר חברים חדשים ואנשים מעניינים. אז נטלי רוסו היא בהחלט אחת מאותם חברים שהרווחתי.
החיבור הראשון בינינו היה כמו הרבה קשרים שנוצרים כיום – בפייסבוק, ולאחר שראיתי מספר תמונות שלה שמאוד אהבתי הזמנתי אותה להצטלם בסטודיו אקספוז.
התמונות שתפסו אותי באלבומים של נטלי היו בתלבושות אופייניות של יחסי שליטה ופטיש. אם נרתעתם אתם בעלי לב חלש או דעות קדומות. אם הסתקרנתם – אתם תאהבו את מה שתראו בהמשך…

Read More
החיבור של עולם הפטיש לעולם העירום עובד היטב הן מבחינה ויזואלית (תלבושות מינימליות, מאוד ססגוניות ועוצמתיות) והן מבחינת האנרגיות שהפטיש מביא לסט.
הסיבה היא שפטיש מגיע ממקומות מאוד יצריים ומורכבים. בפטיש עושים לעתים קרובות שימוש בתלבושות ובמסכות, אבל הוא נוגע בדברים שנמצאים עמוק בפנים בתוך הבנאדם. פטיש יכול להתבסס על משחקי תפקידים, אבל בעצם המשחק הזה נובע ממקום מאוד אמיתי. כך גם העירום, אשר מסיר את הקליפות – הבגדים ש"עושים את האדם" (איזה משפט מוזר, תחשבו עליו ועל מה שהוא אומר עלינו…) ולאחר שהבגדים הושלו ואינם, שפת הגוף – שפה טבעית, יצרית ומרתקת מקבלת את הבמה. יש כאלה שקשה להם יותר לדבר בשפת הגוף, ויש כאלה שמחוברים היטב לעירום ו"מדברים" עירום בלי בעיה. נטלי – כפי ששמחתי לגלות היא כזו.
הנה תמונה של נטלי לבושה בבגדי העור האופיניים ליחסי שליטה. אלה הפריימים הראשונים שצילמנו.
נטלי רוסו - צילום בסטודיו אקספוז

 

הנה עוד פריים בתלבושת אחרת ובאוירה דומה.
יפה בשחור - נטלי רוסו מצטלמת בסטודיו אקספוז

בהמשך הסשן עברנו לצילומי עירום, כשלכל אורך הדרך המצלמה מתקתקת. מאחורי הקלעים, בחדר ההלבשה, כשנטלי מתלבשת ומתפשטת וכשאנחנו מתלבטים מה מתוך המלתחה המטורפת של נטלי נצלם עכשיו.
רוצים לראות? מבטיח פוסט " מאחורי הקלעים" בקרוב. התמונות של ה making of מרתקות לא פחות מהצילומים שנלקחו במהלך הסשן.
כשעברנו לצילומי העירום העבודה יחד היתה חווייתית וזורמת. נטלי לא היתה צריכה "להפשיר", היא היתה לגמרי בתוך הקטע של הצילומים ושל ההתמסרות למצלמה. אני אוהב להראות למצולמים/ות שלי את התמונות שאני יוצר עוד במהלך הסשן. זה עוזר להם להבין איך אני מאיר אותם, מהי הזוית שבחרתי ומה רואים ולא רואים בצילום. כשהראיתי לנטלי את הצילומים קלטתי שהראש שלי מתאים לה לגמרי, וכשהיוצר והמודל עובדים בתיאום התמונות מעבירות את החיבור בצורה הטובה ביותר. הנה תמונה ממצה מאותו סשן.
נטלי רוסו - צילום עירום בסטודיו אקספוז
בפעם הבאה אתן את המבט המובטח אל מאחורי הקלעים של הסשן עם נטלי. stay tuned.
פוסטים אחרים באותו נושא: מאחורי הקלעים עם נטלי בסטודיו אקספוז

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio