מסיבת רווקות סקסית בסטודיו לצילום

כשדנה התקשרה אליי לברר לגבי מסיבת רווקות בסטודיו סיימתי בדיוק סשן צילום עירום נועז של זוג צעיר שחגג את החתונה לפני כמה חודשים. "איזה עיתוי" אמרתי לה… היא צחקה, "מחתונה לחתונה" הוסיפה.
סיפרה קצת פרטים: יעל עומדת להתחתן עם החבר שלה, הם כבר 5 שנים יחד וכולם כבר מחכים לחתונה המיוחלת. מסיבת הרווקות תכלול כ 15 בנות, רובן מכירות כבר זו את זו מהזדמנויות שונות אבל יש כמובן כמה שטרם נפגשו. הגילאים סביב 23-32. דנה קיבלה על עצמה את אירגון המסיבה והרעיון הכללי היה "משהו סקסי אבל לא נדוש", וכך הגיעה אליי אחרי שחיפשה רעיונות מקוריים למסיבת רווקות סקסית באינטרנט.

פינת האירוח בסטודיו אקספוז

פינת האירוח בסטודיו אקספוז

הסברתי לה קצת על הסטודיו, האוירה והשהייה בו. סיפרתי שיש כל מה שהם צריכות כדי להרגיש נוח ולחגוג בכיף, ולא פחות חשוב – באוירה אינטימית ופרטית. המקום סגור רק בשביל המסיבה כמובן, ויש בו את חלל האירוח המרכזי, חדר הצילומים של הסטודיו ולצידו חדר הלבשה והתארגנות פרטי, מטבחון, שרותים, אפילו מקלחת, מערכת סאונד איכותית, אינטרנט ומסך LCD גדול. כל זה מגיע עם התאורה המיוחדת של סטודיו אקספוז שמטריפה את החושים.
"מה לגבי הצילומים?" שאלה דנה, ואני הסברתי לה שאני יכול לצלם אותן לאורך הערב לתיעוד המסיבה (אם יש קטעים מצונזרים או רגישים אני כמובן לא אצלם, לבקשתן) אך הדבר המיוחד והסקסי באמת הוא האפשרות להצטלם בסטודיו, בחדר הצילומים, ממש כמו הצילומים שבגלריה של סטודיו אקספוז: סקסי, נועז, אמנותי ומקצועי. זה יכול להיות צילום עירום, זה יכול להיות צילום בהלבשה תחתונה, בדרגות שונות של חשיפה, באופן שמותאם אישית למצולמת.
מהנסיון שלי במסיבות רווקות הוספתי שהן מאוד יהנו לעשות גם קטע של צילומים משותפים עם הכלה. ואכן, כשכל האורחות מצטלמות יחד זה מוסיף המון צחוקים, ושחרור, וזה לא סתם סקסי, זה גם מייצר מזכרת נהדרת לכלה ולחברות.
"מה אם מישהי לא רוצה להצטלם בעירום או בהלבשה תחתונה?" הוסיפה דנה. הסברתי שבזכות האופי של המקום זה לגמרי לא בעייתי… חדר הצילומים מופרד מהחלל המרכזי וזה לא יגרום לאי נוחות, תמיד יש בנות שנמצאות באיזור האירוח ולא בתוך הצילומים כך שמי שמעדיפה לא להצטלם – וולקאם – המסיבה נמשכת.
"ואם כבר הזכרת מסיבה, אם אנחנו רוצות להביא מוסיקה לריקודים זה בסדר?"  חופשי, תביאו, גם לי יש, ויש אחלה ווליום וסאונד למערכת, ואתן יכולות להשתגע.
דנה אמרה שזה נשמע לה אחלה אבל עכשיו האתגר האמיתי הוא לעניין את כל משתתפות המסיבה ולראות אם יש היענות ואם כולן מסכימות לשחרר לערב אחד ולהיות קצת נועזות. שמתי ביומן סימן שאלה לתאריך המיועד של מסיבת הרווקות שעתידה להתקיים שבוע לפני החתונה, ונפרדנו

יומיים אח"כ דנה התקשרה. "רון, דיברתי עם כולן, הן לגמרי בעניין, אנחנו מתות מהתרגשות!". שמחתי ועברנו לדבר על כל פרטי האירגון של הערב, כולל האוכל שהן מביאות, והשולחן הגדול שאכין להן עבור זה, וענייני שתיה ואלכוהול, והקרנת מצגת הפתעה ליעל הכלה וכו'. "אה ועוד משהו, יש מצב שאנחנו מביאות מישהו שיחמם קצת את האוירה… חשפן, אתה יודע". חייכתי, כן אני יודע, והוא יוכל להשתמש בחדר ההלבשה להתארגן בנוח ולתת את הכניסה שלו בעיתוי המתאים. "אתה עשר! תודה, נפגש בקרוב!", סגרנו…

להמשך הקריאה: מסיבת רווקות סקסית בסטודיו – חלק שני

 

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio