מבצע Expose Yourselfie יוצא לדרך

expose-yourselfie תחרות סלפי עירום

expose-yourselfie תחרות סלפי עירום

מבצע אביב רענן וסקסי באקספוז. החורף תם וממש בימים אלה אנו משילים את השכבות ועוברים לבגדים קצרים. סטודיו אקספוז מזמין אתכם ללכת עם זה קצת קדימה, להתקלף לגמרי, להוסיף קצת יצירתיות וראש אמנותי ולהשתתף ב Expose Yourselfie – תחרות צילומי עירום עצמיים!

לגלריית התמונות של Expose Yourselfie לחצו כאן

תקנון המבצע והסברים נוספים:

1. המבצע Expose yourselfie של סטודיו אקספוז מיועד לכל המעוניינים להשתתף ובלבד שגילם 21 ומעלה.

2. המעוניינים להשתתף במבצע מוזמנים לשלוח צילום עצמי (סלפי) שלהם בעירום. דגשים:

  • יתקבלו בברכה צילומי עירום מרומז, כמו צילום גבי, צילום חזיתי עם ידיים מסתירות חזה, וכדומה…
  •  יש לשלוח תמונות ללא פנים! על מנת לשמור את הקמפיין דיסקרטי, מסקרן ובטוח, הנכם מתבקשים לצלם את התמונה ללא פנים מלכתחילה. לחלופין, תוכלו לצנזר פנים או לבקש ממני לעשות זאת. אפשר גם לבקש ממני להסיר קעקועים או סימני לידה וכדומה כדי להפוך את התמונה לבטוחה יותר לפירסום.
  • הדגש אינו על רמת הנועזות והחשיפה אלא על האסטתיקה והאמנות. נסו להיות מקוריים ויצירתיים בתמונות שתשלחו!
  • המבצע אינו מיועד לצילומי אקטים מיניים, פורנו וכדומה. אין לאקספוז שום דבר נגד צילומים כאלה אבל קמפיין הסלפי אינו הבמה לכך. תודה.

3. את התמונות יש לשלוח במייל ל:
selfie@studioexpose.co.il
ניתן גם לשלוח בווטסאפ (054-6622678) אך עדיף במייל (על מנת לשמר את איכות התמונה המקורית)
יצויין שאין מצידי התחייבות לפרסם כל תמונה שתישלח. הפירסום בכפוף לשיקול הדעת ולכללים הנ"ל.
כל משתתף/ת רשאי/ת לשלוח עד 3 תמונות שישתתפו בתחרות.

4. התמונות יועלו לגלריה מיוחדת למבצע באתר של סטודיו אקספוז ויועמדו לדירוג הגולשים. התמונה שתזכה לדירוג הגבוה ביותר בתום המבצע תוכרז כזוכה. באם יהיו שתי תמונות בעלות אותו דירוג הזכיה תיקבע לפי מספר ההצבעות הרב יותר.

פרס ראשון: סשן צילומים בסטודיו אקספוז + הדפסה אחת על קנבס בגודל 50*70
פרס שני: מיני סשן צילומים באקספוז באורך שעה אחת
ובנוסף: כל המשתתפים במבצע זכאים ל 10% הנחה על סשן צילומים בסטודיו אקספוז (למימוש עד 1 באוקטובר 2014). אין כפל מבצעים.

הודעת הזכיה תישלח במייל לשולח/ת התמונה ותפורסם באתר ובפייסבוק של אקספוז.

5. תוקף המבצע: 30.4.2014 יום רביעי. יתכנו שינויים בלו"ז בהתאם להתפתחויות. תמונות לתחרות ניתן לשלוח לכל המאוחר עד 26.4.2014 יום שבת. תמונות שיישלחו לאחר תאריך זה לא יתמודדו בתחרות.

6. במשלוח התמונה הנכם מביעים הסכמתכם וידיעתכם שהתמונה תפורסם בגלוי באתר של אקספוז ובפלטפורמות נוספות החשופות לעין הציבור כגון פייסבוק. אני מצידי מתחייב לא לפרסם את שמות השולחים לצד התמונות על מנת לשמור על הפרטיות.

ועכשיו קדימה, רוצו להצטלם 🙂

לגלריית התמונות של Expose Yourselfie לחצו כאן

 

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio