כורסאות וסודות – על סבתא חנה ואחרים

כורסא. מן אביזר כזה עם המון פרשנויות אפשריות. כורסא יכולה להיות הכי "סבתא חנה"; סולידית, שמרנית, מוקפדת, מהוגנת. והיא גם יכולה להיות אחרת. פרופס לצילומים ארוטיים למשל.
הכורסאות בסטודיו אקספוז ראו דבר או שניים במהלך שרותן הנאמן בסשנים של הלקוחות. סבתא חנה היתה נתקפת קוצר נשימה, או אולי אם זו ממש סבתא חנה מיוחדת היא היתה קורצת ונזכרת ב"כשאני הייתי צעירה…"
לכו תדעו, לכולם יש סודות, אולי גם לסבתא היו? אני רוצה להאמין שכן.
לא מזמן בועידת הנשיא התקיים פאנל בו ראיינה אילנה דיין את שמעון פרס. היא שאלה אותו לפני סיום אם יש משהו שאנחנו עדיין לא יודעים עליו? פרס, בן תשעים אבל צלול וחיוני כמו בקבוק מים מינרלים ביום קיץ לוהט, לצידו לא פחות משרון סטון, ענה בחצי קריצה שאנשים שאין להם סודות הם אנשים משעממים. אחלה תשובה. במיוחד אם שרון סטון יושבת לידך ומריצה איתך דחקות וחיוכים.
בחזרה לסבתא חנה. באמת שאחת הספות בסטודיו נתרמה לי ממישהי שהסלון של סבתא רבץ אצלה בבית שפינתה וחיפשה מי יפרוש עליו חסות. כורסא אחרת אספתי מאחד דתי, שהחליף סלון ורצה הגורל ועברתי עם הרכב בדיוק כשהוא הוריד את הכורסא לרחוב להשאירה לכל חפץ. חפצתי. לפעמים נדמה לי שרוח הקודש קצת מאוכזבת. פעמים אחרות אני בטוח שהכורסא זוכה להשגחה עליונה ולכבוד של מל(א)כים.
כך או כך, מקבץ כורסאות לתחילתו של שבוע סקסי.

צילום עירום וארוטיקה בסגנון בדס"מ, סשן צילומים לאישה

סשן צילומים ארוטיים מרומזים באוירה בדסמית

ארוטיקה נשית - צילום עירום של אישה על כורסא

ארוטיקה נשית – צילום עירום של אישה על כורסא

הפקה מיוחדת בסטודיו אקספוז: צילומים ארוטיים באוירת רטרו תוך שימוש באביזרי ובגדי וינטאג'

הפקה מיוחדת בסטודיו אקספוז: צילומים ארוטיים באוירת רטרו תוך שימוש באביזרי ובגדי וינטאג'

עירום מרומז. אישה על כורסא

עירום מרומז. אישה על כורסא

 

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio