חילופי זוגות וצילום עירום

הפעם פוסט מיוחד… פוסט אורח, ליתר דיוק אורחת בבלוג…  שכותבת על החוויה שעברה בסטודיו ועל… חילופי זוגות.


"רבע לתשע בערב, סיוון כבר מוכנה כמעט, לובשת את השמלה האהובה עליי, רק כדי שתוכל לפשוט אותה בקלות במסיבה הנוצצת הערב.
דורי, בן הזוג שלי כבר ממתין שנהיה מוכנות ונתלווה אליו. הוא לא יודע איזו הפתעה הכנתי לו ולסיוון.
זו לא הפעם הראשונה עבורי שאני מגיעה למסיבת חילופי זוגות מעין זו. הרעיון סחף אותי אחרי שהייתי בסטודיו לצילום עירום אמנותי. אם תחשבו על זה לעומק, אישה כמוני, שמרגישה כל כך שלמה עם הגוף שלה, ויכולה להרשות לעצמה לחלוק את אהבתה למין חופשי וארוטיקה עם זוגות אחרים ובמקביל לנהל מערכת יחסים יציבה, עם זאת חסרת מעצורים והרפתקנית, עם בן זוג קבוע, אין סיבה שלא אנציח את פלא היצירה בתמונות.
מצד שני, לא הייתי מוכנה לערוך אלבום תמונות עירום בכל מקום ובטח לא אצל כל אחד. בכל זאת, סימני הגיל נתנו בי את אותותיהם, ורציתי להביע סקסיות, אבל לא וולגריות, לא סתם פישוק רגליים וביריות, לא משהו זול וגס, עדיין, עוד עשרים שנה אני ובן הזוג שלי נוכל להביט בתמונות הללו ולהיזכר מה היה לנו לחלוק עם Swingers אחרים, ואני רק יכולה לאחל לנו שנמשיך גם אז במסיבות הפרועות שלנו.
כשהייתי בסטודיו ראיתי תמונות מהפנטות, וכך פגשתי את סיוון, שותפתי לרעיון חילופי הזוגות. לימים, הבטחנו זו לזו שנשכנע גם את דורי שלי להגיע לצילום אמנותי משותף, שלישיה מנצחת.
רגע לפני שאנחנו מגיעים למסיבה אני מבקשת מדורי לפנות ימינה במקום שמאלה, הגענו אל הסטודיו, ודורי עדיין לא הבין את גודל ההפתעה. המוזיקה בכניסה, התאורה המוקפדת, והאווירה במקום כבר לא הותירו בו ספקות. "ברוך הבא להגשמת החלום שלי"… לחשתי באוזניו.
דורי חייך והשיב: "זה גם החלום שלי, לא פחות".

 

נכתב על ידי… מ.

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio