זוג או סרט: לילה סקסי בסטודיו אקספוז

היא קמה ממקומה והלכה לעבר החדר השחור ממנו בקע אור צבעוני חלש. בדרך עברה ליד בר המשקאות, מישהו או מישהי מזגו משקה. הבאסים ליוו אותה, מן טראק אינסופי של מוסיקה עם קצב מרגיע וסאונד שבוקע מהאדמה או נוחת מן השמים.
זוג צלליות מתנועעות ליוו אותה בדרך לאפלה. הכניסה לחדר השחור היא מסדרון קצרצר. עוד פסיעה. תיכף יגיע בעקבותיה הוא… הגבר שלה. המשיכה להתקדם, נשאבה לתוך החושך המתעתע. סט הצילומים היה חי, פועם, שוב הצלליות הללו… עם סאונד שבקע ממרחקים או כאן ממש למרגלותיה. האור הצבעוני צייר לה את הפנטזיות שהפכו למציאות. סרט.
מצלמה שמחפשת פנים באפלה, פלאשים שמחפשים קימורים, צל שמחפש להסתיר, ובגד שמבקש להשתחרר ולרדת… לרגע היא עמדה שם כשצילמתי אותה, סופגת לתוכה את הצבעוניות המהממת ואז הוא בא, והסיר ממנה את הסרט האדום, לקח את המתנה שלו לפינה חשוכה יותר, ואני החזקתי את המצלמה והמשכתי לצלם צלליות מתנועעות.
לילה של סרט בתמונות. Expose Yourself. לפעמים המציאות היא פנטזיה.

צופה - צילום ארוטי בערב סקסי בסטודיו אקספוז

צופה – צילום ארוטי בערב סקסי בסטודיו אקספוז

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio