זוגיות בסטודיו אקספוז – הבמה שלכם

במרבית הפוסטים זהו אני שמספר את הסיפור של אקספוז. סיפור שרב בו העניין, אך חשובה בו הדיסקרטיות. הפרטים מטושטשים אך האירועים תמיד התרחשו במציאות. אני נהנה לקבל פידבקים מהלקוחות שלי וכשנוצר דיאלוג זה תמיד מרתק ופוקח עיניים. הפעם ליקטתי מתוך הסיפורים שלכם כמה זויות לזוגיות בסטודיו אקספוז. זוגיות מגששת, מתנסה, פורצת גבולות או חוקרת אותם, זוגיות בה השניים מנווטים יחד וזוגיות בה חצי אחד מפתיע את החצי השני. וגם, כפי שתקראו… זוגיות שמחפשת להוסיף עניין, לא רק זוגי. הבמה שלכם, זוגות:

יעל: "בשנתיים האחרונות התעוררנו בגדול. כנראה שבשנים הקודמות היינו עסוקים מעל הראש עם גידול תינוקות ולא ממש איתגרנו את השגרה השוחקת. מפגשי שישבת עם החברים התרכזו בשיחות על חיתולים וגמילה, והגברים "גיוונו" בשיחה על המשחק של הפועל בשבת. את השינוי שהתחולל אני זוקפת לנסיעה ההיא לאמסטרדם, רק שנינו. כמה דחסנו לתוך סופשבוע אחד… כשחזרנו החלטנו שבכל חודש חובה עלינו לשבור את השגרה איכשהו. חיים רק פעם אחת, לא? התחלנו לצאת קצת יותר וגם לחקור קצת יותר את הזוגיות שלנו, משחקי תפקידים, משחקי פנטזיות, ושלל גימיקים. הכל הולך כל עוד שנינו בעניין… כשהגענו לאקספוז היינו כבר זוג אחר. רון אמר שעוד בטלפון בשיחת ההכנה הוא קלט את התדר המיוחד שלנו. בסטודיו הוא הבין כמה הוא צדק"

י' וע': "בהתחלה חשבתי לעשות לו הפתעה, אבל לא ידעתי איך הוא יגיב. אז החלטתי לשתף אותו. הוא בחר להצטרף.
אף פעם לא הייתה לנו בעיה במיניות, אבל היינו סקרנים. אז החלטנו לקבוע סשן וללכת על זה. מאוד חששתי בהתחלה, אפילו תהיתי למה צריך את זה. הוא דיבר על זה הרבה בחיוב, אז זה נשאר על הפרק.
הסשן הראשון שלנו היה מהוסס, מגשש, אפילו מגושם. ניסינו להבין איך לעכל את המקום, הסיטואציה, האווירה סביבנו. לאט לאט, עם ירידת השכבות, נעלמו ההיסוסים, וממקום של מבוכה עברנו למקום של ביטוי, של חשיפה, של פנטזיה.
בסשן השני כבר באנו מוכנים. ידענו מה ואיך אנחנו רוצים, חשבנו מראש מה אנחנו רוצים להשיג. השחרור היה כמעט מידי. ידענו איך לבטא את עצמנו, לכוון אחד את השניה, והחיבור בינינו היה חזק ומורגש.
הגענו לרמה חדשה של פתיחות, פיזיות ומיניות. זכרונות הסשנים עולים תכופות, יש לנו חוייה משותפת שהיא שלנו, ושלנו בלבד (כמעט), וזה משהו שתמיד יהיה לנו. החלטנו לממש את הפנטזיה שלנו, והצלחנו אפילו להתעלות עליה."

דנה: "רציתי להפתיע אותו, שם בעצם הכל מתחיל. יום הולדת, גיל עגול, החלפת קידומת. ישבתי וחשבתי… פעם מזמן ראינו סרט שבו הבעל והאישה שיחקו מן משחק כזה שהיא דופקת הופעה, מתיישבת על הבר באיזה פאב, ונענית לפלירטוט של גבר זר שניגש להתחיל איתה, וכל הזמן הזה בעלה משגיח מקרוב בלי שהזר יודע… כשדיברנו על הסצינה הזו אחר כך במיטה בעלי פיתח את הרעיון הדמיוני שאני חשפנית במועדון, רוקדת ריקוד ארוטי במינימום בגדים, וכולם לוטשים בי מבטים רעבים, ורק איתו אני חוזרת הביתה… צחקנו, אבל השיחה הזו חזרה אליי כשהחלטתי להפתיע אותו ליום ההולדת. מכאן הדברים התחברו די מהר. חיפוש בגוגל אחר מתנה סקסית הכיר לי את סטודיו אקספוז, ופתאום הכל התחבר לי: צילומים! שבוע לאחר מכן בשעת ערב מאוחרת, אני כבר עם החמימות של כוסית יין אדום, במינימום בגדים, בסטודיו מסתורי בחדר שכולו קירות שחורים, בעלי יושב מולי על כורסא, בחולצה שפתחתי לה מקודם את הכפתורים… אני פוסעת לאט לאט על העקבים הגבוהים… ורון מצלם הכל…"

גיא: "עם כל השינויים שהיא עברה אחרי הלידות והשנים, היא נראית נהדר. לדעתי לפחות. כי לה תמיד יש טענות והסתייגויות לגבי הגוף שלה, הפנים, קמט פה וקמט שם. אתה לא אובייקטיבי היא אומרת לי, ונדמה לי שזה דוקא מחמיא לה שאני כזה. אבל החלטתי לכבוד יום הנישואין להעמיד אותה מול מצלמה ומול גבר זר ולעזור לה להשתחרר סופסוף מחוסר הביטחון ולהרגיש שלמה עם הגוף שלה. תכלס היא לא טיפוס שאומר לא להרבה דברים. היא פשוט צריכה עזרה קטנה ממני וזורמת. לקחתי הימור מחושב והבאתי אותה בהפתעה מושלמת לסטודיו אקספוז. האמת? הצליח לי בגדול"

א' וע': "הסתובבה לנו איזו פנטזיה מעניינת בראש על צלע שלישית. ידענו פחות או יותר מה אנחנו מחפשים אבל לא ידענו איך ליישם את זה. לא רצינו מפגש למטרת סקס, אבל רצינו הזדמנות לטעימה קטנה שתאפשר לנו לקחת החלטה כמה זורמים עם זה עד הגבולות שהגדרנו מראש. הפיתרון המקורי שמצאנו היה להגיע לסטודיו אקספוז לצילומים זוגיים, ולהזמין את הצלע השלישית כצופה. זה בטח נשמע מוזר מאוד אבל במציאות, אחרי שבחרנו את הצלע המתאימה לנו (רון קרא לזה זבובה על הקיר, כי היא מוגדרת כצופה…) הסיטואציה היתה מדליקה ומרגשת כשבעלי ואני זורמים זה עם זו ומצטלמים (דבר מרגש.מומלץ!!) ומודעים כל הזמן גם אליה ולהתרגשות שלה… לקחנו את הזמן, לקחנו את החויה ולקחנו גם צעד קדימה לתוך הפנטזיה. היה מושלם"

עד כאן סיפוריהם של הזוגות המקסימים ותודה להם על החשיפה והפתיחות. אני מזמין אתכם להמשיך לתת לי משוב ולספר על החויות שעברתם באקספוז,או על הדברים שקראתם בבלוג ובניוזלטר. ניתן לכתוב לי גם למייל: office@studioexpose.co.il

רוצים לראות את התמונות? כנסו לגלריה של סטודיו אקספוז לצילום עירום וארוטיקה

 

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio