התגובות של אנשים לסטודיו אקספוז

התגובות שאני מקבל מאנשים ביומיום בנוגע ליצירה שלי בסטודיו אקספוז הן עניין מרתק. כל מי שנחשף לתמונות העירום והארוטיקה לא נשאר אדיש. חלק מהאנשים מתפעלים ומפרגנים (וואו, מדליק, איזה יופי!) חלק מהאנשים, גברים בעיקר, נותנים צ'פחה על הגב והערה מצ'ואיסטית (אחי! שמח אצלך בסטודיו אה?) וחלק מתחילים לגמגם ולבלוע רוק במבוכה (תגיד, זה לא מביך אותם להצטלם ככה?). בגדול הגעתי למסקנה שאפשר לאפיין את המגיבים לפי שתי קטגוריות: אלה שמרימים גבה, ואלה שמורידים הכל…

Read More

 

אלה שמרימים גבה

חלקם בישנים, חלקם שמרנים (לא כתבתי דתיים/מסורתיים, ואולי יום אחד ארחיב על זה, בינתיים נשאיר את הנושא פתוח…) וחלקם ממש לא ב"סטייט אוף מיינד" הנכון או בתדר הסקסי/אמנותי/נועז שצריך בשביל לזרום עם הרעיון של צילומי עירום, ועל אחת כמה וכמה צילומי ארוטיקה. חלק ממרימי הגבה עתידים עם הזמן לשנות את התפיסה ולהפתיע את עצמם או את בן/בת הזוג. שוב, הדברים תלויים הן במבנה האישיות והן בשלבים השונים בחיינו.

אלה שמורידים הכל

הם מגיעים מגילאים מגוונים משלבים שונים בחיים אבל ממכנה משותף די קבוע: הם בדרך כלל אנשים שנכונים להתנסויות חדשות, ובדרך כלל גם משקיענים. ה"משקיענות" הזו באה לידי ביטוי ביחס לעצמם, ביחס לבן או בת הזוג, ביחס לזוגיות בכלל. יכול להיות שהם עדיין בני עשרים ומשהו, עסוקים בלטרוף את מה שיש לחיים להציע, ויכול להיות שהם בני שלושים ומשהו, עם ילדים קטנים בבית, מתחילים להשתחרר מכבלי הינקות ומגלים שוב איך העולם נראה בחוץ אחרי שנה או שנתיים של הסתגרות בבית…וגם זוגות מבוגרים יותר מגיעים אליי לסטודיו ונהנים מהקונספט. אני מדבר איתם, אני יודע שזה לא משהו שנולד ברגע אחד ספונטני. בדרך כלל זה משהו שהתבשל והבשיל. אולי התנסות קודמת שפתחה אותם לרעיון של עירום, ואולי איזו סדנה, או מסיבה, או חויה אחרת ששיחררה קצת את העכבות והכניסה לראש קצת הלך רוח סקסי ונועז. חלקם נמצאים בתהליך כלשהו של צבירת חויות והגשמת פנטזיות כזוג או כיחידים, ולא מתביישים להודות או להתמודד עם זה. אבל העניין הזה של "להשקיע" הוא מוטיב חוזר. כמעט תמיד החויה של הצילומים אצלי בסטודיו היא חלק מאיזשהו תרשים זרימה של דברים שקרו ודברים שעוד מתהווים… אני מאוד אוהב לראות את הזיק הזה בעיניים שלהם, לזהות את הלהבה שבוערת בפנים. זה לא עניין של מה בכך, ובואו נודה, לפעמים (בעצם כמעט בכל זוגיות) הלהבה הזו דועכת לתקופת מה, אם זה גידול הילדים, אם זו השגרה ששוחקת, טלטלות הקריירה, לחצים… אבל כשהיא שם היא שם, והיא יכולה להידלק מחדש, אם…. משקיעים!

יש לנו סוד…

אז נכון, הם יותר ליברלים מהממוצע, או עובדים על זה, והם פתוחים יותר לחויות נועזות וסקסיות, אבל היו ממש מקרים בודדים שלקוחות שלי באו ואמרו לי – אין לנו שום בעיה שתציג תמונות גלויות שלנו ברשת בעירום. רובם מגיעים אליי לא רק בגלל הצילומים שראו ואהבו אלא גם בגלל שהם מבינים שאני שומר על הפרטיות של לקוחותיי ושבסופו של דבר החויה המדליקה והתמונות היפות ישארו משהו שהם חולקים יחדיו בתא הזוגי האינטימי שלהם, ורק שלהם. חלקם אמנם פוגשים זוגות נוספים, אולי גם מראים תמונות מסויימות לחברים או אפילו באתרי היכרויות סקסיים, אבל השליטה והפרטיות שנשארות בידיים שלהם הן התנאי לכך שיהיה אפשר "להוריד הכל" ולהנות מהתהליך, בלי לדאוג שהצלם מפקיר את התמונות ומותירן חשופות לכל מציצן.

אז מי אתם? מרימים גבה או מורידים הכל?

אנשים משתנים עם הזמן, החיים משנים אותנו, הזוגיות, המשפחה, החויות… לא כל מה שמתאים לנו היום מתאים גם מחר ואולי זה היופי. ההפתעה, הבלתי ידוע.
תזרמו, מי יודע מה תגלו בדרך. רק אל תשכחו לחיות 🙂

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio