הצלפה נעימה – על פלוגרים, שוטים וצילום ארוטי

עומדת מולי בסטודיו, לבושה בבגד עור לבן צחור כשלג, מגפים תואמים וצמידי ניטים. שיער בלונד גולש, עמידה זקופה, יד ימין אוחזת פלוגר בתנוחה ברורה ומתריסה. יד שמאל משחקת תפקיד לא פחות חשוב, נראית מוכנה לפעולה כלשהי… אולי לפקוד בנקישת אצבע על הכנוע להכנע ולהתמסר למאווייה, אולי פשוט ללכוד אותו ולמקמו בתנוחה הנכונה לצליפת הפלוגר. כך או כך במגרש המשחקים "למבוגרים בלבד" השוט או הפלוגר הם אזרחי כבוד. אם תרצו – הפלוגר הוא כלי פנטסטי לטעימה מן העולם הסאדו מזוכיסטי (בדס"ם בלתי מזיק להמונים): שובב, לא מאיים ואינו מכאיב כשלל אביזרים אחרים למתקדמים שתמצאו בחדרי משחקים מאובזרים היטב. אביזר מהפנט. אולי אלה רצועות העור הטבעי, אולי הידית השזורה, או אולי זו בכלל היד האוחזת את השרביט.

אישה עם פלוגר - צילום סקסי

אישה עם פלוגר – צילום סקסי

והנה עוד תמונה, הפעם מדובר באישה (שוב אישה?) שאוחזת שוט רכיבה קרופ. כפי ששמתם לב התחלתי את הפוסט עם נשים חזקות, שלא לומר קשוחות, שלא לומר מצליפות.

אישה עומדת עם שוט קרופ

אישה עומדת עם שוט קרופ

טוב, חלאס פמיניזם 😉
בואו נאזן קצת את האנרגיות. אולי בעצם נחמם קצת. על סט הצילומים (כמו גם בחדר המיטות, אבל מספרים שזה עובד טוב גם בסלון) הפלוגר מדבר בשפה עשירה. צליפה מהירה ובוטחת, או ליטוף מתגרה או מענה בהמתנה למכה שתגיע. משחק שלם וחושני.

ההצלפה - גבר מצליף באישה עם פלוגר

ההצלפה – גבר מצליף באישה עם פלוגר

מיותר לציין שהם ממש נהנו מהמשחק (כן, לכל הספקנים/ות, גם היא מאוד נהנתה מהתפקיד הכנוע שספק הוא הועיד לה ספק היא לקחה לעצמה) וכך זה נראה באחת התנוחות הקלאסיות של אדון ושפחה, שולט ונשלטת. כמעט באדישות אגבית ההצלפות ניחתות על הגב או הישבן החשופים, בעוד שהיא טומנת את הראש בחיק אהובה, מתענגת על הכאב שעומד לפקוד אותה שוב, ושוב, ושוב…

גבר אישה ופלוגר - משחקי שליטה

גבר אישה ופלוגר – משחקי שליטה

 

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio