הערב שלהם בסטודיו – סשן זוגי ארוטי

**אזהרה: פוסט נועז. לא לשמרנים**
ע
רב בסטודיו. אם תשבו בחלל האירוח המרכזי זו התמונה: נרות דולקים, על השולחן בקבוק משקה, האור מסביב עמום, מדי פעם מפלח את האפלוליות הבזק פלאש מחדר הצילומים, ברקע מוסיקה טובה מתנגנת. ענת ושי (לגמרי שמות בדויים) עומדים לצאת להרפתקה שתסעיר את חייהם…

"היי רון, נעים מאוד, אני שי… אני עוקב אחרי התמונות שלך כבר הרבה זמן ברשת, אהבתי. אני רוצה לתאם סשן צילומים זוגי לאשתי ולי"

שאלתי אותו קצת עליהם… זוג נשוי, ילדים קטנים, במסלול המוכר של לתמרן בין הורות לזוגיות ולשאר הדברים שמעסיקים אנשים עסוקים… עכשיו הם מגיעים לתקופה קצת יותר רגועה, שוב מתפנה להם קצת זמן להשקיע בזוגיות, ובאופי שלהם הם די הרפתקנים ומשוחררים… בין השורות כבר קלטתי את האנרגיות. זוג סקסי לגמרי. סקסי זה קודם כל בראש. רק אומר.

"היי, נעים מאוד, ענת"
כשהיא נכנסת איתו לתוך הסטודיו ומחייכת בחום אני נוכח שהרושם שקיבלתי בשיחות היה נכון. התדר הזה של ארוטיקה לחלוטין עובר באויר. לשניהם כתוב על המצח "באנו להצטלם ולעשות כיף" עם דגש על הכיף…
השלב הראשון של הערב – להתרגל קצת למקום, לעבור יחד על פריטי לבוש, ולהוריד איזה דרינק עובר בקלילות לא מפתיעה, והנה אנחנו בפריים הראשון של ענת. לבושה בשמלה אדומה וקצרה היא נעמדת בטבעיות מולי, קרוב לקיר השחור שמאחוריה. אני מצלם כמה תמונות ראשונות לכוון את התאורה. מתחילים. שי ואני משתפים פעולה בלהציע לה פוזות, ואני מגלה שהיא לגמרי "על הבמה" ולחלוטין מתמסרת לסיטואציה. כיף לצלם אותה. אישה בשלה, אמיתית, בוטחת, משוחררת. אני מזמין את שי להכנס לפריים.

פיצוץ.

משהו שם מתפוצץ. גואה, גולש, מתפקע.
את האנרגיה שנוצרת בחיבור שלהם אפשר למדוד בקילוואטים. לא חלף זמן רב מאז שהתחלנו לצלם אך זה מרגיש כאילו חיכתה לו שנים שיצטרף. כמו גיטרה יפהפיה שמגיע הנגן הנכון לה ומתחיל לפרוט עליה את המנגינה הנכונה.  אני מצלם, עובר למצב Silent לכמה דקות כשהם מתערבלים לתוך התלטפויות חושניות. החדר מתחמם. ממתין לרגע הנכון להחזיר את עצמי לסצינה ומאזן את מצב העניינים… היא כבר בלי בגדים והוא עדיין לבוש… אני מחליף ביניהם תפקידים. כל התקשורת בינינו נעשית בקלילות, עם אוירה של "חופשי, רק תגיד ואנחנו נבצע…"

הפסקת סיגריה.
הצלם לא מעשן אבל לגמרי מחבב הפסקות סיגריה. אני אפילו קצת מקנא במעשנים על ההפסקה הזו, עם הטקסיות, השאיפה המשחררת הזו…
אני עם בירה, הם עם משקה, ואני ממשיך לצלם. הפעם גם בהפסקת הסיגריה. תמונה של ענת יושבת על הכיסא בפישוק של הרגליים,  חשופה, שלווה, ערה, מתמתחת לאחור ונושפת ענן עשן לחלל האויר. הפלאש מאחוריה. חבל, לא תראו את התמונה הזו.
משוחחים, מתלוצצים, וכבר ברור שיש אחלה כימיה. איזה זוג מקסים. איזה לילה קסום.

מכיוון שכבר ברור לכל הנוגעים בדבר שחסמים אין כאן הלילה וענת ושי מדגמנים (ועושים) הכל, דוקא נחמד לשחק קצת בטיזינג, לקחת גם צעד אחורה ולא רק קדימה… לכן אחרי הפסקת הסיגריה אנחנו חוזרים לתמונות סולו של ענת, הפעם על הכורסא. סקסי. לגמרי סקסי. מתגרה, מתלטפת, עושה שואו, מתמסרת לחלוטין לסצינה ולעצמה. שי לידי דלוק כולו, מקבל את ההצגה הפרטית הכי טובה בעיר.
שוב הפסקונת. להחליף עוד סט הלבשה תחתונה (צריך??) ואני מפנה מהסט את הכורסא ומחליט שזה הזמן להכניס את המיטה העגולה של אקספוז. הרויחו אותה ביושר…

שניים שהם אחד.
הלילה מעמיק. גם המגע.
עולם של זוגיות. מיניות.
שניים שהם תזמורת.
לפעמים היא לוקחת את התפקיד הראשי,
לפעמים הוא,
אבל ההרמוניה שלהם היא של כלים שלובים שהחיבור ביניהם הוא היצירה האמיתית.
מדי פעם אני מציע משהו, מביים, והם בשיא הטבעיות והקבלה זורמים איתי. מאיפה הגעתם?

גלים מתנפצים אל החוף. היא… מתנפצת.
האנרגיות משתנות, התפקידים.
שי הוא עכשיו המאסטרו. המנצח.
ענת היא זו שמתמסרת לגמרי לצלילים. בעיניים עצומות או פקוחות היא קורעת את הלילה הזה. הלילה שלה.

עוד הפסקת סיגריה. ושוב חוזרים לעולם החושים.
אני מצלם עכשיו אחרת. כבר לא לונגשוטים של כל הגוף. מתקרב, חוקר, מתמקד בהבעות, חלקי גוף, קימורים וצלליות…
חשמל באויר.
ענת מגיעה לעוד שיא, אבל מי סופר.
שי, המאהב האולטימטיבי לגמרי בשליטה על עצמו ואני משתאה איך חלפו כמה שעות והוא מתפקד ככה?

סרט.
אני לגמרי בתוך סרט הלילה הזה. לפעמים אני הבמאי שלו, ברגעים אחרים אני רק הצלם,
אבל מה שקורה כאן זה סרט.
סרט של החיים. של דופק פועם ושיאים.
לילה. או יום, מה זה בכלל משנה במקום שמנותק מהחוץ.
הנרות, הקטורת והמוסיקה.
אנחה, ועוד אחת. עולם החושים.
וכל זה בהבזקים של תמונות.
השעה כבר מאוחרת, אולי אחת בלילה. בעצם כבר אחרי…
איך הזמן רץ כש..

.
כשהסשן נגמר אנחנו עוד יושבים כמה דקות יחד.
נפרדים ולא לשלום, ברור שנפגש שוב.
יושב קצת לבד, מסיים את הבירה, אורז את עצמי ויוצא ללילה חורפי בחוץ.
The End ?
To Be Continued.

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio