גלרית צילום עירום בסטודיו אקספוז

הגלריה מציגה מבחר קטן מהתמונות שצולמו בסטודיו אקספוז על ידי הצלם רון אוריאל. המצולמים הינם לקוחות הסטודיו אשר חתמו על הסכמה לפירסום התמונות. סטודיו אקספוז הינו סטודיו מקצועי ומיוחד לצילומי עירום וארוטיקה. באקספוז מתקיימים סשנים פרטיים לצילום נשים, גברים וזוגות. אופי הצילומים ומידת הנועזות מותאמים אישית בכל סשן. בסטודיו אקספוז קיים דגש מיוחד על דיסקרטיות והגנה על פרטיות המצולמים, כל זאת כדי שתוכלו לחוש בטוחים ולצאת מכאן עם התמונות הכי טובות והחויה הכי מיוחדת. לפרטים נוספים ותיאום צילומים דברו איתי – רון אוריאל 054-6622678

 

פוסטים אחרונים

הפעילויות שיוציאו אתכם מהכורסא, לסטודיו אקספוז

אלה מכם שהתארחו בסטודיו אקספוז כבר מכירים את האוירה המיוחדת שעושה חשק לחזור למקום שוב ושוב. אלה שטרם – הגיע הזמן שתכירו, ואני בהחלט חושב שיש לכם הזדמנות :)

סטודיו אקספוז מתכונן לסתיו וחורף חמים במיוחד, כשלצד הסשנים לצילומי עירום וארוטיקה יתקיימו גם הרצאות וערבי נושא מיוחדים ללקוחות ולחברים הקרובים של אקספוז. נפתח את הסדרה המעניינת בהרצאתה של נועה, אמא ואשת מחשבים ביום, ומלכת סאדו בלילה. נועה תספר על עולם השליטה לתוכו נשאבה, על החויות, על החיים הכפולים וכל זאת ללא מסיכות (טוב בעצם… אולי יהיו כמה פריטים…).
על מנת לשריין לעצמכם כרטיסים להשתתפות בהרצאתה של נועה צרו איתי קשר בהקדם. הכמות מוגבלת. בהתאם לביקוש נשקול קיום ערב נוסף.
כתמיד – אני קשוב לפידבקים ומנסה גם לתת מענה לבקשותיכם כשאפשר. איזו הרצאה הייתם שמחים לשמוע בין קירותיו האפלוליים של סטודיו אקספוז? ספרו לי ואנסה להגשים :)
054-6622678 – רון

הרצאה בסטודיו אקספוז - נועה - מלכת סאדו

הרצאה בסטודיו אקספוז – נועה – מלכת סאדו

  1. תחרות הסלפי העירום – הכרזה על הזוכים! סגור לתגובות
  2. ארוטיקה של המילניום השלישי – דור 3.5 ומעלה תגובה אחת
  3. טיפים לצילום סלפי עירום – Expose Yourselfie להגיב
  4. מבצע Expose Yourselfie יוצא לדרך להגיב
  5. נגיעות של אור וצל בצילום עירום להגיב
  6. הרמוניה – כשהזוגיות פוגשת את העירום בסטודיו להגיב
  7. סטריפטיז – כשלובשים את הפנטזיות להגיב
  8. הפסנתר להגיב
  9. הריגוש ההוא – על רגעים שנחרטים בזיכרון להגיב