אישה במסע אל עצמה – מכתב תודה

מכתב תודה מרגש מאישה שהגיעה להצטלם בסטודיו אקספוז:

"לפני כשנה ראיתי כתבה מעניינת על נשים בגיל המעבר בשנות הארבעים המאוחרות וחמישים המוקדמות שיוצאות למסע גילוי עצמי דרך צילום אמנותי בעירום. סוג של השלמה עם נשיותן והשינויים הפיסיולוגיים והפסיכולוגיים שחלו בהן. הכתבה מאוד דיברה אליי ונחרטה בזכרוני. אני עצמי אישה הנמצאת בגיל  שבו עולות שאלות… האם זו תקופת שקיעה או הזדמנות לצמיחה חדשה?

ואכן, לאור העובדה שהתאלמנתי באופן מאוד פתאומי, נכנסתי למסע אל תוך עצמי, אל האישה שיש בי, שחייה את רוב חייה בבטחה וגידלה משפחה לתפארת, ופתאום – לבד.
באמת יש לי תמיכה אדירה מהילדים, משפחה, חברים, אך "האישה שבי" לבדה חסרה ויתומה ולא יודעת את ערכה. המסע היה ארוך וכלל סדנאות, טיפולים פרטניים, מדיטציות קצרות וארוכות.
החתימה הסופית של המסע היתה בסטודיו של רון. צלצלתי לרון וכבר ברגע הראשון הרגשתי שיש מישהו בצד השני של הקו שמקשיב לי באמת, שרוצה להבין את הצורך שלי. ניהלנו שיחה מעניינת, קבענו פגישה.
רון ליווה את הגעתי בהסברים ותמיכה. הגעתי לסטודיו אקספוז והופתעתי כמה יחודי המקום. בדקות הראשונות היתה מבוכה מצידי, קושי מסויים להפתח, אך רון במקצועיות שלו וברגישות ופתיחות תמך והוביל אותי לתמונות מדהימות אותן ראיתי תוך כדי הסשן.
בסוף התהליך, אחרי שלוש שעות של דיבורים וצחוק תוך כדי צילומים יצאתי עם דיסק מלא תמונות אך בעיקר ההרגשה. אפשר לומר שמצאתי את האישה שבי, חיבקתי אותה. הרגשתי שמצאתי את הכוחות להכיל אותה ולאהוב אותה באמת יחד עם כל החוסרים. חכמינו אמרו – תמונה אחת שווה אלף מילים.
תודה ענקית לרון שהיה שותף למסע שלי עם המון כבוד ורגישות. ממליצה בחום לכל אישה שנמצאת אי שם במסע אל עצמה."
אישה במסע אל עצמה - סשן צילומי עירום אמנותי בגיל המעבר

אישה במסע אל עצמה – סשן צילומי עירום אמנותי בגיל המעבר

רון אוריאל

רון אוריאל הינו הצלם והבעלים של סטודיו אקספוז, אותו הקים בשנת 2009. רון מתמחה בצילומי עירום וארוטיקה תוך שימוש יצירתי באור וצל, ועבודה עם קשת של רגשות ויצרים. "הלקוחות שלי הינם אנשים פרטיים, בוגרים, בעיקר נשים וזוגות. רובם ככולם נמצאים באיזשהו מסע. מסע של גילוי, חיפוש אחר העצמי או חקר הזוגיות, שחרור מכבלים, העצמה אישית, חוויה, התנסות ועוד. אני כאן כדי להוביל את המצולמים דרך עוד תחנה במסע הקסום הזה, ומזמין אותם להפגש עם האמנות, המיניות, יופיו הפשוט של הגוף, ומחוזות הפנטזיה." ניתן ליצור קשר עם רון במייל office@studioexpose.co.il או בטלפון/ווטסאפ 054-6622678 רון אוריאל בפייסבוק: www.facebook.com/ronuriel אינסטגרם: www.instagram.com/ron.uriel.sexystudio